Топографо-геодезичні роботи

Землевпорядні роботи

Виготовлення витягів, копій документів

Еспертна оцінка земельних ділянок

Вас вітає КП КІЗВ!

Якщо ви потрапили сюди, то з вірогідністю 99% вам необхідні наші послуги. Для цього і був створений цей веб-ресурс.

Київський інститут земельних відносин – це компанія, яка об’єднала спеціалістів різних напрямків: геодезистів, землевпорядників, землеоцінювачів, топографів, картографів та юристів. Ми надаємо консультації, виконуємо топографо-геодезичні роботи, розробляємо технічну документацію із землеустрою. Вирішуємо нетипові і нетривіальні завдання. У нас за плечима – багатий професійний досвід. У нашому арсеналі – сучасні ефективні технології, обладнання та кваліфіковані фахівці.

Спектр послуг, який надає КП КІЗВ, дозволяє супроводжувати замовника від набуття земельної ділянки до ефективного планування території. Сюди входить: топографічна зйомка, розробка проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність чи користування, винесення меж земельної ділянки в натуру, погодження меж земельної ділянки та реєстрація в Державному земельному кадастрі.

Чому виконання робіт варто довірити саме нам? Адже саме це цікавить Вас в першу чергу, як потенційного клієнта. Землевпорядкування – це галузь, де вибір виконавця в Україні часто відбувається інтуїтивно і єдиним критерієм в більшості випадків є оголошена вартість робіт. Але вирішальним фактором тут повинен бути досвід і професіоналізм, а також бездоганна репутація – і всім цим в повній мірі володіє КП КІЗВ. Вивчивши особливості ринку землевпорядних та топографо-геодезичних послуг, ми відкрито можемо заявити про характерні нашій компанії фактори:

  • Підхід до клієнта. Наша робота – це не тільки вимірювання та обчислення, але й творчий підхід. Кожне нове замовлення – це новий виклик, будь-то встановлення меж земельної ділянки чи виготовлення 3D-моделі місцевості.
  • Досвід співробітників. За час нашої роботи було реалізовано тисячі успішних проектів для юридичних та фізичних осіб, корпоративних клієнтів, органів місцевого самоврядування.
  • Вартість робіт. З першого дня, наша компанія взяла курс на демократизацію цінової політики і йде цим шляхом до сьогодні.
  • Терміни виконання робіт. Наявність власної матеріальної бази дозволяє нам виконувати роботи в найкоротші терміни. Мобільність виробничих відділів дає можливість приступити до виконання замовлення «з сьогодні – на завтра».

Залишились питання?

Ми з радістю відповімо на них! Вам достатньо зв’язатися з нами і ми надамо професійну консультацію з будь-яких послуг. Телефонуйте прямо зараз: +38 (044) 202-79-61.

Ваш експерт в галузі земельних відносин – це КП КІЗВ.